Kılınç Kasa

Kılınç Kasa, Türkiye’de çelik para kasaları yapım merkezi olan Gaziantep ilinin ilk imalatçı firmalarındandır. 1955 yılında rahmetli İsmail Kılınç tarafından BAŞÇELİK adı altında faaliyete başlamıştır. Ailenin 2. kuşak ustalarından Mehmet KILINÇ tarafından 1975 yılından beri KILINÇ KASA olarak faaliyetine devam etmektedir.

Kılınç Çelik Kasa

Kurulduğundan beri deneyim, güven ve kalitesinden ödün vermeyen; yaptığı farklı model ve modern dizaynlarıyla sektörde lokomotif bir firma olmuştur.

Gaziantep – Merkez, İstanbul – İkitelli, İstanbul – Edirnekapı şubeleriyle siz sayın halkımızın hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Sektörümüzde, teknolojiyi entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle, müşterilerimize sunduğumuz ürünleri kaliteli üretmek ve uygun fiyata sunmak. Hiç kimsenin emeğine veya hakkına göz koymadan kârlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılmak, bunu yaparken bizimle çalışan herkesin yaşamına ve değerlerine değer katmak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği çelik kasa ve güvenlik ürünleri alanında dünyanın en önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik gelişmelere açık ve sürekli olarak kendini büyüten ve geliştiren, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutan, müşteri ve çalışanlarına değer veren, topluma ve ülkesine faydalı global bir şirket olmak.